Reference zákazníků k produktu STOP filtr na cigarety

  • Dobrý den, se Stop filtrem jsem spokojený, myslím že splňuje to, co výrobce uvádí.

  • Dobrý den, STOP filtr na cigarety používám a je to VELMI VÝZNAMNÁ ZMĚNA K LEPŠÍMU. Zdaleka tolik nekašlu, mnohem lépe se mi dýchá, nejsem skoro vůbec zahleněn, nepáchnu ani zdaleka po cigaretách jako dříve. Filtr je skutečně vynikající vynález.

  • STOP filtr je skvělá ochrana zdraví při kouření !!! Hned po prvním cigárku je vidět ve filtru, co do těch plic jde za škodlivé látky. Chuť cigarety to vůbec neovlivní, možná se zdá slabší. Vřele všem doporučuji !!!

  • Jsou super, ale pořád máte málo distribučních míst. Pro známé je to většinou novinka, kterou ještě neviděli a přitom vím, že jsou na trhu už dlouho. Dobrý den, nejsem sice schopen posoudit objektivní vlastnosti filtru - tedy procent škodlivin dokáže zachytit - ale subjektivně musím říci, že je to skutečně změna k lepšímu. Filtr bych doporučil zejména silným kuřákům, kteří kouří 20 a více cigaret denně. Tam je ten rozdíl v dýchání a kašlání vážně hodně znát, přitom se na to dá zvyknout a na chuti cigarety to není příliš poznat - jsou zkrátka jen trošku jemnější.

Napište nám svoje reference k STOPFILTRU: Vaše zkušenosti s naším výrobkem:


Warning: include_once(google.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.stopfiltr.cz/www/reference/index.php on line 44

Warning: include_once(): Failed opening 'google.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.stopfiltr.cz/www/reference/index.php on line 44