Proč Stopfiltr?
Patentovaný "filtr - nástavec" na cigarety, výrazně snižuje množství vdechovaného dehtu a dalších karcinogenních látek vznikajících při kouření! Tento filtrový systém zaručuje až 58% zachycení dehtu a karcinogenních látek vznikající při kouření cigaret. Účinnost okamžitě kuřák vidí sám.. stopfiltr začne ihned tyto látky viditelně zachycovat.

Přestat kouřit je těžké, ale můžete kouřit a výrazně přitom zredukovat nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujete, zejména dehet. Stačí používat patentovaný STOPFILTR. Tento systém aktivně redukuje nebezpečné látky a zlepšuje chuť cigarety. Používání stop filtrů mimo zachycení dehtu také snižuje kašel u kuřáků a zlepšuje jejich kondici dechu.

Celosvětově první testovaný nástavec na cigaretu je STOPFILTR, jediný zachycuje dehet a část karcinogenních látek. Tímto filtrem tak výrazně začnete šetřit své plíce a zdraví. STOPFILTR jednoduše nasadíte na filtr cigarety. Filtr vydrží redukovat dehet a další látky u 2 - 4 cigaret. Lze ho opakovaně používat - pouze "přendavat" na cigarety do jeho viditelného naplnění.

Účinnost STOPFILTRU, byla potvrzena výsledky testu realizovaného akreditovanou společností Arista Laboratories, která se specializuje na analýzy tabákových produktů.

Jeden filtr Vás vyjde na necelých 0,40 halířů a vydrží redukovat nebezpečné látky u 2-4 cigaret!! Poté STOPFILTR vyměňte za nový.
Jedno balení STOP filtrů obsahuje 30 filtrů. Vystačí průměrně na 120 cigaret! Průměrná cena za 1 balení STOPFILTRŮ je 32 - 39 Kč.

Novinkou je filtr i na SLIM cigarety (lze využít i na "midle" cigarety) a dále velké ekonomické balení 120 ks.
Kouření škodí zdraví. Tabákový kouř obsahuje více než tisíce chemických sloučenin, které jsou buď ve formě částic nebo plynu. Mezi nejvíce škodlivé patří dehet, pyren, oxid uhelnatý, amoniak, formaldehyd, kyanovodík. Některé z těchto látek jsou velmi nebezpečné pro zdraví a je prokázáno, že vyvolávají rakovinné bujení. Stopfiltr část těchto látek zachycuje. Dehet, který Stopfiltr výrazněji zachycuje, pokrývá plicní sklípky zanáší je neprodyšnou vrstvou, která brání v průniku kyslíku. Dehet je také prokazatelně rakovinotvorný - toxický. Ovlivňuje nejen plíce, ale i vyvolává hnilobu, působí žloutnutí zubů a omezuje činnost chuťových pohárků. Dehet a nikotin jsou považovány za hlavní příčiny kuřáckých onemocnění - rakovina jazyka, plic, močového měchýře, onemocnění srdce, onemocnění dýchacích cest aj.

STOPFILTR je jediný celosvětově patentovaný "osmifiltrový" nástavec na cigaretu, který opravdu funguje a snižuje vdechované množství dehtu a karcinogenních látek.

Kuřáci chraňte si své zdraví STOPFIILTREM.
Warning: include_once(google.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.stopfiltr.cz/www/proc-stop-filtr/index.php on line 45

Warning: include_once(): Failed opening 'google.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.stopfiltr.cz/www/proc-stop-filtr/index.php on line 45